20 stycznia b.r. rozpoczęły się zajęcia dla I grupy szkoleniowej. Uczestniczyło w nich 12 osób, w tym 9 kobiet. Szkolenie realizowane będzie w 6 dwudniowych modułach (łącznie 96h) i potrwa do kwietnia 2014 roku.
Na pierwszych zajęciach kursanci/tki rozwiązywali/ły test wiedzy z zakresu manualnej terapii funkcjonalnej. Odsetek prawidłowych odpowiedzi wyniósł średnio prawie 50%.
Szkolenie ma na celu zwiększenie wiedzy teoretycznej i praktycznej uczestników/czek, a także wzrost umiejętności samodzielnego diagnozowania osób ze schorzeniami ruchu.
Kategoria: Aktualności
