MANUALNA TERAPIA FUNKCJONALNA

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Człowiek – najlepsza inwestycja

MANUALNA TERAPIA FUNKCJONALNA - Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyniki rekrutacji

Grupa I

  1. Sabina Kopaczyńska
  2. Katarzyna Iłowska
  3. Sadlik Andrzej
  4. Sadlik Bożena
  5. Anna Frysz
  6. Jolanta Bodzek
  7. Marek Waksmundzki
  8. Iwona Szymczak
  9. Karolina Żurowska
  10. Agnieszka Stellmach
  11. Łukasz Stanik
  12. Edyta Mik

Grupa II

  1. Krzysztof Gryczon
  2. Magdalena Glińska
  3. Bartłomiej Rogoziński
  4. Bartosz Aulich
  5. Adam Bartosiewicz
  6. Jacek Starzyński
  7. Aleksander Gruszka
  8. Izabela Strzelec-Polewka
  9. Barbara Michacz-Ogonowska
  10. Mariola Perdian
  11. Adam Wiliński
  12. Agnieszka Szymków

Grupa III

  1. Jan Adamski
  2. Krystian Michalski
  3. Martyna Rybicka
  4. Joanna Czołgowska
  5. Opanowski Grzegorz
  6. Piotr Śleziona
  7. Joanna Rubka
  8. Tadeusz Roszkowski
  9. Bartłomiej Handke
  10. Łukasz Snakowski
  11. Klaudia Porawska-Jędrzejewska
  12. Agata Zakrzewska

Grupa IV

  1. Magdalena Szurgacz
  2. Marta Sprynca
  3. Sonia Łotecka
  4. Artur Łotecki
  5. Mariusz Wiera-Rymarczuk
  6. Artur Kapek
  7. Ahmad Farouni
  8. Anna Holewa-Casar
  9. Daniel Pilch
  10. Marek Kowalcze
  11. Dominika Matejczyk
  12. Andrzej Sawczuk

Grupa V

  1. Kluz Maciej
  2. Krzęciesa Tomasz
  3. Duźniak Natalia
  4. Pala Kinga
  5. Jarnot Małgorzata
  6. Pilarczyk Joanna
  7. Strojwąs Michał
  8. Bienia Katarzyna
  9. Podworska Magdalena
  10. Suliga Justyna

Grupa VI

  1. Ewa Baczyńska – Lorenc
  2. Jachacz – Łopata Małgorzata
  3. Loch Urszula
  4. Michalak Grzegorz
  5. Michalska Sylwia
  6. Michalski Łukasz
  7. Pakulniewicz Przemysław
  8. Piątek Agata
  9. Rembacz Mariusz
  10. Sołtys Jacek
  11. Winkler Beata
  12. Jeruszka Sebastian

Grupa VII

  1. Pasek Rosanna
  2. Wyciślik-Polańska Justyna
  3. Wystup Agata
  4. Szczeponik Klementyna
  5. Kaczmarczyk Mariusz
  6. Nikoniuk Aleksander
  7. Michalska Małgorzata
  8. Bilewicz-Pociask Iwona
  9. Kaptur Krzysztof
  10. Barabasz-Paluch Izabela
  11. Onik Grzegorz
  12. Pełka Mariusz
  13. Brol Maciej
  14. Kolaszt Sebastian

LISTA REZERWOWA

  1. Chmielniak Ł.
  2. Kmita B.
  3. Kolszta S.
  4. Byrska T.
  5. Broll M.
  6. Kuśnierz A.
  7. Lejawka E.
  8. Ziarnik D.
  9. Śleziona J.
  10. Czechowicz B.
  11. Baranowski P.
  12. Farmuła A.Wróblewska E.
  13. Dawczyk A.
  14. Michalik P.
  15. Brzęk A.
  16. Serat A.
  17. Cieślar P.
  18. Huchlak M.
  19. Włudarczyk J.
  20. Migoń – Wróbel M.
  • Facebook